Doğanın amaçladığı gibi Aloe

Forever Living, dünyanın en büyük aloe vera ve aloe vera bazlı ürün yetiştiricisi ve üreticisidir. Bu işin uzmanı olarak, biz Aloe Vera Company Şirketiyiz.
Kendimizi, sağlık ve güzellik için doğanın en iyi kaynaklarını aramaya ve bunları tüm dünya ile paylaşmaya adadık. Forever olarak, aloe bitkisinin faydalarını tümlemek ve geliştirmek için saf aloe verayı, doğal ve bilimsel olarak geliştirilmiş, özenle seçilmiş içeriklerle birleştiriyoruz.

Üretim yerinden size.

Aloe toprağa ekildiği andan itibaren, elinize ulaşıncaya kadar süreci kontrol ediyoruz.
Aloe bitkisinin yetiştiği topraklara sahibiz. Aloe bitkilerimiz elle toplanır ve etkili yaprak içi jeli özenle çıkarmak için el kullanılır ve size en hakiki, en taze aloe vera jelini sunuyoruz. Aloe, daha sonra tazeliğini koruması için hasat edildikten sonra saatler içinde bakterisiz ortamda işlenir.
Üretim sürecimiz boyunca, tam da doğanın tasarladığı gibi, aloe veranın gücünü tamamıyla sürmenizi sağlamak için yılda 1.4 milyondan fazla kalite testi gerçekleştiriyoruz. Bir aloe yaprağının içini açıp, jeli doğrudan bitkiden tükettiğinizi düşünün.
Aloe ürünlerimiz, Uluslararası Aloe Bilim Konseyi’nin içerik ve saflık için onayını alan ilk ürünlerdir. Faydaları arasında, sağlıklı sindirime yardımcı olmak, sağlıklı bir bağışıklık sistemini teşvik etmek, doğal enerji düzeylerini sağlamaya yardımcı olmak ve diş sağlığı ve hijyeni bulunmaktadır.

LYDIA Hakkında

Wie ben ik? Hallo, mijn naam is Lydia Kuiterman. Ik woon samen met Daan de Haas en wij zijn trotse ouders van 3 kinderen, Annique, Britt en Sam. Meer vrijheid! Bijna 6 jaar geleden heb ik de beslissing genomen om mijn ondernemers skills te gaan ontwikkelen. Na 16 jaar loondienst was dat best een spannende beslissing. Ik wilde meer vrijheid, meer tijd voor mijn gezin en toch mijzelf doorontwikkelen. Geen nodeloze tijdsverspilling meer met in de file staan en ellenlange vergaderingen. Meer vrijheid betekende voor mij ook meer tijd voor sporten en gezonder eten. De C9, mijn kickstart Ik ben de C9 van Forever gaan doen en heb genoten van 9 dagen focus op mezelf. Wat ga ik eten en wat ga ik doen aan beweging. Het resultaat na 9 dagen was verbluffend. Ik voelde me super energiek en was centimeters op mijn heupen kwijt en 2,5 kg lichter. Dit was voor mij de start van een gezondere levensstijl en de start van mijn enthousiasme over het bedrijf Forever living products. Nu 6 jaar later ga ik 2 keer per jaar weer even resetten met de C9, heerlijk, zo blij dat ik dit ontdekt heb! Ik deelde mijn ervaring met mijn vrienden en kennissen en zo startte mijn ondernemerschap. Forever Fan Mijn gezin en ik zijn fan geworden van het bedrijf Forever en heel veel van haar pure Aloë Vera producten gebruik en we dagelijks. Iedere ochtend een glas Aloë Vera juice, tandenpoetsen, haren wassen, gezichtsverzorging en zo kan ik nog wel even doorgaan.. Wat een bijzonder bedrijf, geen geld uitgeven aan dure reclames, maar Forever Business owners financieel belonen voor het promoten van hun kwalitatief hoogwaardige producten. De producten doen wat ze beloven! Iedereen die wil kan Forever Business owner worden en vandaag nog starten. Meer weten? Wil je eens iets proberen van Forever of meer weten over zelf business owner worden? Stuur me gerust een berichtje!

Daha fazla anlat!

Ne hakkında bilgi edinmek istersiniz?
Ürünler İşletme İkisi
İletişim bilgilerinizi girerek, pazarlama tekliflerimizi  Gizlilik İlkesi.

Purists will love Forever Aloe Vera Gel© made with 99.7% pure inner leaf aloe vera.

  • Ek koruyucu içermez
  • Sağlıklı sindirimi destekler
  • Sağlıklı bir bağışıklık sistemini destekler
  • Besin emilimini destekler
  • Doğal enerji düzeylerini korumaya yardımcı olur
  • Vegan dostu
  • Vejetaryen dostu
  • Glütensiz

Farkı Tattınız mı?

Bu sayfa, resmi bir Forever Business Owner kullanıcısına aittir
Telif Hakkı © 2023 Forever Living Products
x
En iyi deneyimi yaşamanız için çerezleri kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.! More info.